دیجیتون انیمیشن “ داستان اسباب بازی 4 و فروزن 2 “ را با همکاری باغ کتاب اکران و دوبله زنده کرد.

در هفته ای که گذشت در نود و دومین دوره از مراسم سالانه اسکار در سال ۲۰۲۰، داستان اسباب بازی2 توانست جایزه بهترین انیمیشن اسکار 2020 را از آن خود کند. از این رو این انیمیشن، در 24بهمن ماه، به همت “”دیجیتون”” از سانس 18 الی 20 با حضور 150نفر در باغ کتاب تهران به نشانی میدان ونک، بزرگراه حقانی، مسیر غرب به شرق، بعد از تقاطع بزرگراه شهید مدرس، خروجی کتابخانه ملی برگزار شد . در روز جمعه 25 بهمن ماه باغ کتاب همچنین انیمیشن محبوب فروزن2 را نیز با حضور حداقل  150نفر، از ساعت 16 الی 18 با حضور گویندگان اکران و دوبله زنده کرد.
انیمشن برنده اسکار 2020 و فروزن 2
انیمشن برنده اسکار 2020 و فروزن 2

صداپیشه‌های انیمیشن فروزن2 چه کسانی بودند؟

احسان مهدی مجری شبکه پویا، حامد مدرس، آزاده اکبری، مهدی قاسمی و ریحانه صفاری از صداپیشه‌های “”فروزن2″” بودند که این انیمیشن را به صورت زنده دوبله کردند.

در این رویداد چه برنامه‌های دیگری اجرا شد؟

اجرای مسابقه‌های هیجان‌انگیز در میان شرکت‌کنندگان، اهدای جوایز به برندگان، نمایش پشت صحنه‌های این انیمیشن و ثبت یادگاری با صداپیشه‌های این انیمیشن، از دیگر برنامه‌های این رویداد بود که برگزار شد.

رویدادهای دیجیتون چه زمانی برگزار می‌شوند؟

لازم به ذکر است دیجیتون به صورت مستمر رویدادهایی را به منظور تامین اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و علاقه‌مندان به انیمیشن برگزار می‌کند. اکران به روزترین انیمیشن‌های دنیا همچون فروزن2، داستان اسباب بازی 4، شیرشاه و …  از برنامه‌های این رویدادها است که به صورت مستمر برای کودکان و علاقه‌مندان انیمیشن برگزار می‌شود. علاقه مندان جهت حضور در رویدادهای آتی می‌توانند اینستاگرام و یا وبلاگ دیجیتون را دنبال کنند و یا  با پشتیبانی دیجیتون به شماره 42570224-021 تماس  بگیرند. “
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.