با برگزاری نود و دومین دوره مراسم سالانه اسکار، برندگان جوایز اسکار 2020 هم در تمامی بخش‌ها مشخص شدند. در این دوره انیمیشن محبوب داستان اسباب بازی 4 توانست جایزه اسکار را از آن خود کند. مراسم سینمایی اسکار 2020 روز گذشته در سالن تئاتر دالبی شهر لس‌آنجلس برگزار شد و اسامی برندگان نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار(2020) اعلام شد. در نود و دومین دوره از مراسم سالانه اسکار در سال ۲۰۲۰، داستان اسباب‌بازی ۴ نامزد دریافت دو جایزه و در نهایت به‌عنوان بهترین انیمیشن سال معرفی شد و توانست جایزه اسکار را برای بهترین اثر انیمیشن به خانه برد. از بین‌ انیمیشن‌های ساخته‌شده در سبک‌های بصری مختلف؛  «کلاوس» و «داستان اسباب بازی 4» بیشترین شانس را برای دریافت این مجسمه‌ی طلایی‌رنگ داشتند. درنهایت هم این انیمیشن  «داستان اسباب بازی4» بود که توانست لقب برترین انیمیشن سال ۲۰۱۹ میلادی را از آکادمی علوم و هنرهای سینما دریافت کند. این سیزدهمین بار است که دیزنی با فیلم هایی از دیزنی انیمیشن و پیکسار برنده این جایزه شده است. جالب است بدانیم انیمیشن محبوب داستان اسباب بازی4 جز ده فیلمی بوده که در سال 2019 بیشترین جستجو را در گوگل داشته است.

درباره انیمیشن داستان اسباب بازی

داستان اسباب بازی در سال 1995 به عنوان اولین انیمیشن بلند رایانه ای استودیوی پیکسارعملکرد بسیار موفقی داشت. استقبال از این اثر به اندازه ای بود که در سال 1999 قسمت دوم و در سال 2010 سومین داستان آن نیز تولید و پخش شد. فناوری به کار رفته در تولید این مجموعه انیمیشنی زمینه ساز تولید و پیشرفت آثار مشابه زیادی در این حوزه شد. قسمت چهارم این انیمیشن با توجه به پیشرفت فناوری و توسعه ابزار حرفه ای برای تولید از نظر جزئیات طراحی و اجرا به یک نمونه شگفت انگیز تبدیل شده که هر مخاطبی را به تحسین وا می دارد. قسمت چهارم انیمیشن داستان اسباب بازی به عنوان یکی از برترین انیمیشن‌های دنیا به کارگردانی جاش کولیبه انگلیسی در سال 2019 شناخته شد که دنباله‌ای بر داستان اسباب‌بازی ۳ است و فیلم‌نامه آن توسط اندرو استنتون و استفانی فولسوم براساس داستانی از جان لستر و رشیدا جونز نوشته شده و در مجموع چهارمین قسمت از فرنچایز داستان اسباب‌بازی است. داستان اسباب بازی4 با بودجه‌ای ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته شد و تا کنون ۱ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرده‌است که آن را به ششمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹، نهمین انیمیشن پرفروش تاریخ و ۲۳امین فیلم پرفروش تاریخ سینما تبدیل می‌کند.
داستان اسباب بازی بهترین انیمیشن 2020
داستان اسباب بازی بهترین انیمیشن 2020

امتیاز انیمشن داستان اسباب بازی4

میزان استقبال از انیمیشن داستان اسباب بازی 4 نشان می‌دهد که این انیمیشن فوق‌العاده از کار درآمده است. داستان اسباب بازی 4 امتیاز 97درصدی را از سایت روتن تومیتو و میانگین 9/7 را از IMDB کسب کرده است.

تماشای داستان اسباب بازی4

شما در دیجیتون می‌توانید انیمیشن داستان اسباب بازی4 و جدیدترین انیمیشین‌های روز دنیا را با دوبله فارسی، اختصاصی جذاب و صداهای ماندگا و با ترافیک اینترنت رایگان تماشا و دانلود کنید.

اکران و دوبله زنده داستان اسباب بازی4

داستان اسباب بازی4 همچنین تاکنون چندین بار توسط دیجیتون درباغ کتاب تهران، فرهنگسرای ارسباران و … با حضور صداپیشه‌های این انیمیشن اکران و دوبله زنده داشته است. خبر خوب اینکه باغ کتاب انیمیشن داستان اسباب بازی 4 را روز پنج شنبه 24 بهمن ماه ، از ساعت 18 الی20 اکران می‌کند.  
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.