شیرشاه محصول چه کشوری است؟

انیمیشن شیرشاه 2-The Lion King II به عنوان یکی از 10 انیمیشن برتردنیا و محصول کشور آمریکا و در سال ۲۰۱۹ بر پایه انیمیشن‌های دیزنی به صورت لایو اکشن ساخته شده‌است. شیرشاه 2 انیمیشنی ویدئویی در سبک انیمیشن،ماجرایی،خانوادگی و موزیکال دنباله انیمیشن شیرشاه محصول سال ۱۹۹۴ است.

داستان انیمیشن شیرشاه چیست؟

این انیمیشن که به صورت واقعیت مجازی ساخته شده، برگرفته یا در ادامه داستان سیمبا، پادشاه جنگل است که پس از مرگ پدرش خود را مقصر می‌داند و از پذیرفتن مسئولیت‌های سلطنت سرباز می‌زند. داستان انیمیشن شیرشاه از جایی شروع می شود که شیری بنام سیمبا فکر می‌کند که مقصر مرگ پدرش است، برای همین تصمیم به این می‌گیرد تا برای جلوگیری از آینده‌ای که در انتظارش است یعنی همان پادشاهی، مکان خود را ترک کند. با گذشت زمان برای اثبات شهامت خود جایی را که به آن آمده ترک کرده و به دنبال حادثه جویی رفته که در این بین با دو شخصیت با نام‌های پومبا و تیمون رو به رو شده و با شکل دیگری از زندگی آشنا می شود تا اینکه اتفاقات دیگری درادامه می‌افتد و برای دیدن آن می‌توانید این انیمیشن را از دیجیتون مشاهده کنید.
داستان انیمیشن شیرشاه
داستان انیمیشن شیرشاه

شیرشاه چه میزان فروش داشت؟

شیرشاه2 در ده روز نخست اکران جهانی، ۱۸۵ میلیون دلار فروش داشته است و توانسته است بیش از یک میلیارد و 700 میلیون دلار در اکران جهانی‌اش بفروشد. این فیلم از جولای ۲۰۱۹ به روی پرده آمد و توانست در همان هفته اول ۱۹۱ میلیون و ۷۷۰ هزار دلار در آمریکا بفروشد.

شیرشاه از وبسایت های تخصصی فیلم چه امتیازی کسب کرده؟

شیرشاه2 هم اکنون رتبه 6.5 از 10 آی ام دی بی،53% از روتن تومیتو و 55% از متاکریتیک را کسب کرده است. میزان استقبال از این انیمیشن به ما نشان می‌دهد که این انیمیشن چقدر فوق‌العاده از کار درآمده است

کاراکترهای این انیمیشن چیست؟

  • موفاسا: شاه قدرتمند سرزمین که برای نجات فرزندش، که اسکار او را میکشد.
  • سارابی: همسر موفاسا و شیری قدرتمند است.
  • سیمبا: پسر موفاسا و پادشاه بر حق سرزمین است. او برای نجات سرزمین به همراه دوستانش، تلاش زیادی می‌کند.
  •  اسکار: برادر تبه کار و بدجنس موفاسا که برای رسیدن به پادشاهی، با کفتارها همکاری میکند.
  • نالا: دوست و همبازی کودکی سیمبا که برای نجات سرزمین، به دنبال سیمبا می‌رود.
  • زازو: پرنده ایی که هم مشاور موفاسات است هم خبررسان .
  • تایمن وپومبا: نجات دهنده جان سیمبا و برای رسیدن به پادشاهی یاریش می‌کنند. در اخر هم مشاوران او می‌شوند. رافیکی: میمون باهوشی که راه درست را به سیمبا نشان می‌دهد.
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.