انیمیشن فروزن2 (frozen2) توسط “دیجیتون” و با همکاری باغ کتاب در روز پنج شنبه و جمعه هفته گذشته با حضور حداقل 350 نفر اکران شد.

اکران مجدد انیمیشن فروزن ۲

انیمیشن فروزن 2 در روز 10 و 11 بهمن ماه، در مجموعه باغ کتاب تهران به نشانی : بزرگراه حقانی، مسیر غرب به شرق، بعد از تقاطع بزرگراه شهید مدرس، خروجی کتابخانه ملی، باغ کتاب ‏تهران در سانس‌های 18 الی 20 برگزار شد.
انیمیشن فروزن ۲(frozen2) در باغ کتاب اکران شد
انیمیشن فروزن ۲(frozen2) در باغ کتاب اکران شد

رویدادهای دیجیتون

مجموعه دیجیتون  علاوه بر ارائه سرویس تماشای آنلاین کارتون و انیمیشن در بسترهای مختلف، به منظور فراهم کردن اوقات فراغت مناسب برای کودکان و نوجوانان، مجموعه رویدادهای ویژه کودکان و علاقه‌مندان به انیمیشن و کارتون را به صورت مستمر برگزار می‌کند. اکران به روزترین انیمیشن‌های دنیا همچون فروزن2، داستان اسباب بازی 4، شیرشاه و …  از برنامه‌های این رویدادها است که به صورت مستمر برای کودکان و علاقه‌مندان انیمیشن برگزار می‌شود. علاقه‌مندان جهت حضور رویدادهای آتی دیجیتون میتوانند با پشتیبانی دیجیتون به شماره 42570224-021 تماس  بگیرند.

درباره انیمیشن فروزن ۲

انیمیشن فروزن 2 در زمان اکران خود رکورد پرفروش‌ترین افتتاحیه برای انیمیشنی که خارج از فصل تابستان اکران می‌شود را، به نام خودش زد. این افتتاحیه‌ی پرشور باعث شده که انیمیشن «یخ زده ۲» پنجمین افتتاحیه‌ی پرفروش تاریخ سینما را در ماه نوامبر به نام خودش ثبت کند. دیزنی در سه روز اول خود 350.2 میلیون دلار (271 میلیون پوند) از رونمایی قسمت دوم فروزن بدست آورد. این انیمیشن همزمان در کشورهایی از جمله ایالات متحده آمریکا ، انگلیس ، چین و کره جنوبی منتشر شد. فروزن2 همچنین رکورد باکس آفیس را که قبلاً توسط انیمیشن محبوب Toy Story 4 در ماه ژوئن به 240.9 میلیون دلار (186 میلیون پوند) زده شده بود، را نیز شکست داد.  
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.