باغ کتاب انیمیشن فروزن۲ (frozen2) را به همت “”دیجیتون”” در  روز جمعه 4بهمن ماه در دوسانس با حضور حداقل 350 نفر اکران کرد. به دلیل استقبال بی‌نظیر از اکران انیمیشن فروزن ۲ در هفته گذشته، مجموع باغ کتاب انمیشن فروزن2 را مجددا روز گذشته در دوسانس 16الی 18و 18 الی 20 اکران کرد.
اکران انیمیشن فروزن۲ (frozen2) به همت دیجیتون در باغ کتاب
اکران انیمیشن فروزن۲ (frozen2) به همت دیجیتون در باغ کتاب

رویدادهای دیجیتون

دیجیتون به عنوان اولین و بزرگترین پلتفرم صوتی و تصویری کودکان و نوجوانان علاوه بر ارائه سرویس تماشای آنلاین کارتون و انیمیشن در بسترهای مختلف، به منظور فراهم کردن اوقات فراغت مناسب برای کودکان و نوجوانان، مجموعه رویدادهای ویژه کودکان و علاقه‌مندان به انیمیشن و کارتون را به صورت مستمر برگزار می‌کند. اکران به روزترین انیمیشن‌های دنیا همچون فروزن 2، داستان اسباب بازی 4، شیرشاه و …  از برنامه‌های این رویدادها است که به صورت مستمر برای کودکان و علاقه‌مندان انیمیشن برگزار می‌شود.

اکران مجدد انیمیشن فروزن ۲

لازم به ذکر است اکران انیمشن فروزن ۲ مجددا در چند روز آینده نیز برگزار خواهد شد که جزئیات آن دروبلاگ دیجیتون به روز رسانی خواهد شد. علاقه‌مندان جهت حضور در اکران انیمیشن فروزن2 در باغ کتاب می‌توانند با پشتیبانی دیجیتون به شماره 42570224-021 تماس بگیرند. فروزن2 هم اکنون رتبه 7.2 از 10 از IMDb، 77% از روتن تومیتو و 64% از متاکریتیک را کسب کرده است. میزان استقبال از این انیمیشن به ما نشان می‌دهد که این انیمیشن چقدر فوق‌العاده از کار درآمده است.
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.