برترین انیمیشن‌های 2019 

برترین انیمیشن‌‌های 2019 بدون شک جزو بهترین انیمیشن‌های چند سال اخیر به حساب می‌آیند. با توجه به درخواست متعدد علاقه مندان به انیمیشن در دیجیتون و وجود تعطیلات پیش رو، تصمیم گرفتیم لیستی از برترین انیمیشن‌های سال 2019 را تهیه کنیم تا بتوانید با تماشای بهترین انیمیشن‌ها، از تعطیلات خود به خوبی استفاده کنید.

لیست برترین انیمیشن‌های 2019

 

انیمیشن لگو ۲  (The Lego Movie 2)

تاریخ انتشار: 8 فوریه 2019 مدت زمان: 1 ساعت و 47 دقیقه ژانر انیمیشن: ماجراجویی، اکشن رده سنی: PG درباره انیمیشن لگو ۲ : ساکنان شهر پنج سالی میشود که به آرامی در حال زندگی کردن هستند و همه چیز برایشان فوق‌العاده است. اما دیری نمی‌پاید که تهدید جدید از فضا به زمین آمده و همه چیز را به سرعت نابود می‌کند تا فرصت دوباره ساختن برایشان وجود نداشته باشد … لگو 2 یکی از برترین انیمیشن های 2019 به شمار می‌رود که به کارگردانی مایک میچل تولید شده است. انیمیشن لگو ۲ را در دیجیتون مشاهده کنید.  

چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم (How to Train Your Dragon 3)

تاریخ انتشار: 22 فوریه 2019 مدت زمان: 1 ساعت و 44 دقیقه ژانر: ماجراجویی، اکشن رده سنی: PG خلاصه انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم:در قسمت سوم این فیلم انیمیشنی قرار است بار دیگر شاهد ماجراجویی جدیدی از هیکاپ باشیم که به آرزوی خود برای ایجاد یک مکان رویایی برای بی‌دندان و تمام اژدهایان جهان دست یافته است. اکنون خطر دیگری خانه و روستای هیکاپ را تهدید می‌کند و حاکمیت او به‌ عنوان رئیس آنجا مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. هیکاپ و بی‌دندان برای نجات خود باید تصمیم سخت و غیرممکنی را بگیرند و… چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم از جمله برترین انیمیشن‌های 2019 به شمار می‌رود که بر اساس مجموعه کتاب‌های “” How to Train Your Dragon”” ساخته و توسط دین دبلیو کارگردانی شده است.
برترین انیمیشن‌های 2019
برترین انیمیشن‌های 2019

زندگی مخفی حیوانات ۲|  The Secret Life of Pets 2 – 2019

 تاریخ انتشار: 7 ژوئن 2019 مدت زمان: 1 ساعت و 26 دقیقه ژانر: ماجراجویی، کمدی رده سنی: PG درباره انیمیشن زندگی مخفی حیوانات ۲: مکس با تغییرات چشمگیری بعد از ازدواج صاحبش “”کیتی”” مواجه می‌شود که صاحبش الان یک فرزند هم دارد. در یک سفر خانوادگی به حومه شهر، مکس با یک سگ مزرعه یه نام “”خروس”” آشنا می‌شود و هر دوی آنها برای غلبه بر ترسش تلاش می‌کنند. در همین حین “”گیجت”” تلاش می‌کند تا اسباب بازی مورد علاقه‌ی مکس را از یک آپارتمان پر از گربه نجات دهد… شما می‌توانید قسمت اول انیمیشن زندگی مخفی حیوانات و قسمت دوم انیمیشن زندگی مخفی حیوانات که جزو برترین انیمیشن‌های 2019 به شمار می‌رود را با دوبله اختصاصی و اینترنت رایگان در دیجیتون تماشا کنید.

داستان اسباب بازی ۴ | Toy Story 4

تاریخ انتشار: 21 ژوئن 2019 مدت زمان: 1 ساعت و 40 دقیقه ژانر: ماجراجویی، کمدی رده سنی: G درباره انیمیشن داستان اسباب ‌بازی ۴: در کارتون داستان اسباب ‌بازی ۴، نشان داده می شود که قدر اسباب بازی های دست ساز یا خریداری شده را باید دانست؛ این انیمیشن در ادامه سه داستان قبلی ساخته شده است. ماجرا از این قرار است که بانی اسباب‌بازی‌های اندی را گرفته است. او در کنار این اسباب ‌بازی‌ها ، اسباب ‌بازی جدیدی از وسایل دور ریختی به نام فورکی می‌سازد. فورکی به علت آنکه از وسایل دور ریختی ساخته‌شده است درکی از اسباب‌ بازی بودن ندارد و خود را زباله می‌پندارد و با اینکه اسباب بازی ها سعی خود را برای نشان دادن چگونه یک اسباب بازی باشد می‌کنند اما هنگامی‌که بانی به همراه خانواده به سفر می‌رود، فورکی فرار می‌کند و وودی برای محافظت از فورکی که اسباب ‌بازی جدید موردعلاقه بانی است، سخت تلاش می‌کند و به کمک او می‌رود . در این حین دیگر اسباب بازی ها در تلاش هستند که آن ها را پیدا کنند. از آن سو وودی و فورکی در مغازه عتیقه فروشی شهر با بوپیپ برخورد می‌کند و بوپیپ چشم اندازی از واقعیت اسباب بازی بودن را به وودی نشان می‌دهد. وودی درارای شخصیتی است که به تمام اسباب بازی ها توجه دارد و هیچ کسی را رها نکرده و نسبت به آن بی توجهی و بی احترامی نمی‌کند در نظر او…. شما می‌توانید این انیمیشن برتر را در دو نسخه زبان اصلی و دوبله فارسی تماشا کنید.  

پرندگان خشمگین ۲ | The Angry Birds Movie 2  2019

تاریخ انتشار: 6 سپتامبر 2019 مدت زمان: 97 دقیقه ژانر: ماجراجویی، کمدی رده سنی: PG درباره انیمیشن داستان پرندگان خشمگین 2: در این قسمت شاهد معرفی شخصیت جدیدی در یک دنیای یخبندان هستیم که زندگی یکنواختی در یک جزیره یخ زده دارد و در ادامه تصمیم می‌گیرد که به دنیای قهرمانان اصلی این انیمیشن سینمایی سفر کند و به نظر می‌رسد که ورود او باعث گسترش یخبندان به سرزمین آن‌ها می‌شود که این تنها شروع یک ماجرای کاملا جدید است.

انیمیشن فروزن 2 (Frozen2)

تاریخ انتشار: 22 نوامبر 2019 مدت زمان: 103 دقیقه ژانر: ماجراجویی، کمدی رده سنی: PG درباره انیمیشن داستان فروزن2: در قسمت دوم انیمیشن فروزن، آنا، السا، کریستوف و اولاف در پی یک ماجراجویی دیگر هستند. آنها نمی‌دانند که قدرت السا از کجا آغاز شده است. برای اینکه ملکه را از خطر در امان نگه دارند، آنها برای پیدا کردن ریشه‌ی این قدرت جادویی به یک جنگل باستانی و پاییزی در یک سرزمین اسرارآمیز سفر می‌کنند تا برای نجات پادشاهی خود، منشاء قدرت‌های السا را پیدا کنند…  
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.