بهترین انیمیشن‌های پیکسار کدام‌اند؟

 معرفی شرکت پیکسار

شرکت پیکسار، یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های تولید انیمیشن جهان به شمار می‌رود که توسط استیو جابز تأسیس شد و در سال 2006 توسط شرکت والت دیزنی با بیش از 7 میلیارد دلار خریداری شد. این استودیوی آمریکایی، اقدام به تولید برخی از انیمیشن‌های بسیار مهم کرده است که در این بلاگ پست قرار است پربازدیدترین و بهترین انیمیشن‌های پیکسار را به شما معرفی کنیم.
بهترین انیمیشن‌های پیکسار
بهترین انیمیشن‌های پیکسار

لیست بهترین انیمیشن‌های پیکسار

  • انیمیشن اسباب بازی‌ها:
همانطور که می‌دانید، تا به حال 4 قسمت از این انیمیشن توسط شرکت پیکسار تولید شده است که جزو بهترین انیمیشن‌های پیکسار محسوب می‌شوند. در ادامه خلاصه‌ای از داستان هر کدام نوشته‌ایم که شما می‌توانید با توجه به علاقه خود، قسمت مورد نظرتان را در دیجیتون با اینترنت رایگان مشاهده کنید. انیمیشن اسباب بازی‌های 1: داستان درباره پسربچه ای به نام اندی است که از میان اسباب بازی هایش علاقه خاصی به یک گاوچران دارد. بزودی اندی اسباب بازی جدیدی هدیه میگیرد که باعث تغییر اوضاع و ایجاد ماجراهای جدید می‌شود. انیمیشن اسباب بازی‌های 2: اندی به اردوی تابستانی می‌رود، شخصی که مسئول یک انبار اسباب بازی است وودی را می‌رباید و ماجراهای تازه‌ای شروع می‌شوند. باز لایت یر، اسباب بازی فضایی و دوست قدیمی وودی، و دیگر اسباب بازی‌های اتاق اندی شامل یک سیب زمینی، سگ، دایناسور و خوک برای نجات وودی به دنبال او می‌روند. اسباب بازی‌ها در این مسیر با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند. انیمیشن اسباب بازی‌های 3: اندی دِیویس، ۱۸ ساله، کمتر از سه روز تا رفتن به دانشگاه فاصله دارد. اسباب بازی هایش، شامل وودی و باز لایت یر، درباره آینده نامعلومشان نگرانند. آنها به طور ناخواسته سر از مهدکودکی در می‌آورند که در آنجا با مشکلات فراوانی رو به رو می شوند… انیمیشن اسباب بازی‌های 4: انیمیشن داستان اسباب ‌بازی ۴ در ادامه داستان قبلی ساخته شده است. بانی با کمک وودی برای خود یک اسباب بازی به اسم فورکی می‌سازد. زمانی که بانی با خانواده خود به سفر می‌رود، ماجرا آغاز می شود….
  • انیمیشن شجاع (Brave):
خلاصه: مریدا، دختریست با مهارت های تیر اندازی بالا و روحیه ای سرسخت. او تک تک خواستگارانش را از خود رانده و علاقه ای به دنیای کسالت بار زنان زمانه خود ندارد. مریدا روزی به اشتباه، مادرش را دچار نفرینی می کند که برای جبران آن تنها دو روز مهلت دارد..
  • انیمیشن موش سرآشپز:
خلاصه: رمی، موشی شهرستانی عاشق آشپزی است و الگوی او «گوستو»، سرآشپز یکی از معروف ترین رستوران های پاریس است. روزی «رمی» از مرگ «گوستو» باخبر می شود و اتفاقی به پاریس می‌رسد. پس از چندی نیز در رستوران «گوستو» که حالا رونق خود را از دست داده، مخفیانه مشغول به کار آشپزی می‌شود…
  • درون به بیرون:
خلاصه: رایلی، دختر ۱۱ ساله و شادی است که بخاطر شرایط خانوادگی مجبور می‌شود به همراه پدر و مادرش به شهر سان فرانسیسکو نقل مکان کند. رایلی در این شهر جدید باید دوستان جدید پیدا کرده و وضعیت خودش را با این محیط تطبیق دهد. با اینحال ۵ احساس مهم ذهن او شامل خوشی ( اِمی پوهلر ) ناراحتی ( فیلیس اسمیت ) خشم ( لویس بلک ) ترس ( بیل هدر ) و انزجار ( میندی کلینگ ) قادر نیستند در موقعیت جدیدی که رایلی در آن قرار گرفته مدیریت همیشگی شان را بر ذهن او داشته باشند و دائما در حال کشمکش هستند اما… ما در این مقاله سعی کردیم معروف‌ترین انیمیشن‌های این شرکت را به شما معرفی کنیم. اگر جای خالی انیمیشنی را در لیست بالا احساس می‌کنید، نام آن را در قسمت نظرات بنویسید تا پس از بررسی آن به لیست بالا اضافه کنیم.
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.