داستان اسباب بازی‌ های 4 از کجا شروع شد؟

داستان اسباب بازی های 4 پس از گذشت تقربیا 25 سال از اکران اولین داستان اسباب بازی‌ ها در سینماها ارائه شد. Toy Story علاوه بر اینکه اولین فیلم پویای کاملاً رایانه‌ای به شمار می‌آمد، با کسب درآمد بیش از 300 میلیون دلار در گیشه جزو برترین انیمیشن‌های 2019  محسوب می‌شد.

خلاصه داستان اسباب بازی‌ های 4

انیمیشن داستان اسباب ‌بازی‌ های ۴ در ادامه داستان قبلی ساخته شده است. در کارتون داستان اسباب ‌بازی‌ های ۴ ، نشان داده می شود که قدر اسباب بازی های دست ساز یا خریداری شده را باید دانست. ماجرا از این قرار است که بانی اسباب‌بازی‌های اندی را گرفته است. او در کنار این اسباب ‌بازی‌ها ، اسباب ‌بازی جدیدی از وسایل دور ریختی به نام فورکی می‌سازد. فورکی به علت آنکه از وسایل دور ریختی ساخته‌شده است درکی از اسباب‌ بازی بودن ندارد و خود را زباله می‌پندارد و با اینکه اسباب بازی ها سعی خود را برای نشان دادن چگونه یک اسباب بازی باشد می‌کنند اما هنگامی‌که بانی به همراه خانواده به سفر می‌رود، فورکی فرار می‌کند و وودی برای محافظت از فورکی که اسباب ‌بازی جدید موردعلاقه بانی است، سخت تلاش می‌کند و به کمک او می‌رود. در این حین دیگر اسباب بازی ها در تلاش هستند که آن ها را پیدا کنند. از آن سو وودی و فورکی در مغازه عتیقه فروشی شهر با بوپیپ برخورد می‌کند و بوپیپ چشم اندازی از واقعیت اسباب بازی بودن را به وودی نشان می‌دهد.  

معرفی کاراکترهای داستان اسباب بازی های 4

وودی

وودی، کلانتر کابوی کراوجی، که اندی سال‌ها پیش عاشق آن شد. او خانه جدیدی با بونی و اسباب بازی‌هایش پیدا کرده است و هر کاری انجام می‌دهد تا مطمئن شود که بانی خوشحال است و همه از آنها مراقبت می‌کنند. در نظر او همه به یک اندازه عزیز و دارای احترام هستند. وقتی بانی یک اسباب بازی جدید به نام فورکی را به اتاق خود اضافه می کند، او یک ماجراجویی در کنار دوستان قدیمی و جدید خود دارد. این ماجراجویی به وودی نشان می دهد که جهان بسیار بزرگتر از آن چیزی است که تا به حال تصور کرده بود.
داستان اسباب بازی‌ های 4
داستان اسباب بازی‌ های 4

Bo Peep در داستان اسباب بازی‌های 4

بوپیپ دارای شخصیتی شجاع، شفاف و دلسوز و کمک کننده به دیگران است. او دوست دیرینه وودی، بوز و باند است که همیشه در حالی که با گوسفندان خود در یک پایه لامپ در خانه اندی ساکن بود، ارتباط ویژه ای با وودی داشت. بو بعد از سالها جدا شدن، خرد شده و دور ریخته می شود، اما روح وی به دور از شکسته شدن نیست. او به یک روحیه آزاد به دنبال ماجراجویی تبدیل شده است که قدرت و طعنه گویی او به ظرافت ظریف چینی او اعتقاد دارد. وقتی او و وودی در شرایط نامعلوم دوباره به هم می پیوندند، بو متوجه می شود که چقدر او دلتنگش بوده.

چنگال (Forky)

چنگال یک اسباب بازی نیست! حداقل این تفکری است که او راجع‌به خود دارد و فکر می‌کند جایگاهش در سطل آشغال است. این فکر انقدر ذهن او را مشغول کرده که از هر فرصتی كه به او داده می شود برای بیرون رفتن استفاده می‌کند.  

گبی گبی

گبی گبی یک عروسک قابل تحسین و حرفه‌ای از دهه 1950 است. اما متأسفانه نقص صوتی‌اش باعث شده تا صدای تحسین برانگیزی نداشته باشد. او میداند اگر کسی بتواند یک صندوق صوتی کار برای او پیدا کند، همه عاشقش می‌شوند.  

Buzz Lightyear

Buzz Lightyear نه تنها به صاحب خود بلکه به دوستانی که در این راه همراه بوده‌اند، وفادار است. به خصوص به رقیب سابقش وودی که این روزها مانند برادر در آسس فضایی رنجر است. بد و بانی داکی و بانی به دنبال برنده شدن جوایز کارناوال هستند. اما وقتی برنامه‌های آنها به طرز وحشتناکی قطع می‌شود، خود را با گروهی از اسباب بازی ها در یک ماجراجویی غیر منتظره پیدا می‌کنند.  

جیگل مک دیمبلز

Giggle McDimples یک عروسک پلاستیکی مینیاتوری از خط اسباب بازی Giggle McDimples در دهه 1980 است. به عنوان اسباب بازی ، افسر Giggle McDimples رئیس Pet Patrol برای Mini-Opolis است و وظیف‌اش نظارت و نظارت بر جستجو و نجات افراد است. او در خارج از کشور بهترین دوست، حامی و مشاور بو پیپ است.  

دوک کابوم

دوک کابوم اسباب بازی دهه 1970 است که بر اساس بزرگترین بدلکاری کانادا ساخته شده است. کابوم همیشه آماده است تا با اعتماد به نفس و تندخویی فردی خود و دوچرخه قدرتمندش شیرین کاری خود را نشان دهد. با این حال، وودی به سرعت می آموزد که دوک پاشنه آشیل دارد. این بدان معناست که او هرگز نتوانسته است مانع‌های عالی را که تبلیغ خودش به عنوان تجارب اسباب بازی است، انجام دهد. سالهاست که دوک در یک فروشگاه عتیقه فروشی نشسته است و مرتباً از ناکامی های گذشته غم انگیز خود می‌نالد.   بنسون بنسون یک آدمک کلاسیک و غیر قابل انطاف، و دست راست گبی گبی است. او گروه کوچکی از آدمک‌های بطن شکاری را که به عنوان ربایندگان گبی خدمت می کنند، هدایت می‌کند. این اسباب بازی‌های ساکت و آرام با آرامش فراوانی که ذاتاً نگران کننده است، در عتیقه فروشی گشت می زنند.  
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.