دیجیتون، در سومین دوره نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی که به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صنعت اسباب‌بازی و سرگرمی محسوب می‌شود حضور یافت. سومین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی با هدف معرفی توانمندی‌های تولید و خدماتی حوزه اسباب بازی و سرگومی کودک از تاریخ 30دی تا 4بهمن98، در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی خیابان فاطمی،خیابان حجاب، روبروی سازمان آب،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با حضور فعالان این حوزه، متولیان و صاحبان صنایع برگزار شد.

برپایی غرفه دیجیتون در نمایشگاه

مجموعه دیجیتون به عنوان بزرگترین پلتفرم صوتی و تصویری کودکان و نوجوانان با ارائه سرویس تماشای آنلاین کارتون و انیمیشن به عنوان یکی از فعالان حوزه سرگرمی کودک در سومین دوره از این نمایشگاه حضور یافت.
دیجیتون در سومین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی حضور یافت
دیجیتون در سومین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی حضور یافت

مخاطبان و بازدیدکنندگان نمایشگاه چه کسانی بودند؟ 

کودکان، نوجوانان، متخصصان بازی کودکان و مراکز فرهنگی و آموزشی، مخترعان و طراحان ایده، سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و واردکنندگان، مراکز تفریحی و آموزشی و کارشناسان پژوهشی و تربیتی و سایر دست اندرکاران مرتبط با حوزه کودک و نوجوان می‌توانند در این نمایشگاه حضور و از آن بازدید داشتند.

دیجیتون چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

علاقه‌مندان انیمیشن، فعالان صنعت و سایر بازدیدکنندگان غرفه دیجیتون در طول نمایشگاه با بازدید از غرفه از نزدیک با خدمات دیجیتون آشنا شدند و از تخفیف‌ها و خدمات ویژه دیجیتون در طول این مدت بهره‌مند شدند. گفتنی است دیجیتون با در اختیار داشتن آرشیوی از بیش از 4.000 عنوان محصول و جدیدترین و به روزترین انیمیشن‌های روز دنیا و با 500.000 نصب فعال، بستری را برای شما فراهم می‌کند تا لذت ناب تماشای آنلاین جدیدترین فیلم و سریال‌های انیمیشن‌های ایرانی و خارجی با دوبله فارسی را با تمام وجود حس کنید. “
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.