دیجیتون به مناسبت روز جهانی انیمیشن در روز پنج شنبه 9 آبان ماه 98، با برگزاری جشن شادی، دوبله زنده انیمیشن داستان اسباب بازی4 را با 50 درصد تخفیف به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد. برگزاری مسابقه و اهدای جوایز در صفحه اینستاگرام دیجیتون از دیگر برنامه‌های این روز است. بسیاری از افراد کارتون‌ و انیمیشن‌های زمان کودکی مان را فراموش نکرده‌اند. این کارتون‌ها برای خیلی از آنهایادآور خاطرات شیرین کودکی است اما دنیای انیمیشن و کارتون هیچ محدودیتی ندارد و در هر سنی می‌توان از آن لذت برد.

در روز جهانی انیمیشن خوب است همه بدانند انیمیشن یا پویانمایی چیست و روز جهانی انیمیشن چه روزی است؟

در اصطلاح هنر حرکت بخشیدن به اشیای بی‌جان را انیمیشن (Animation) می‌‌گویند. انیمیشن نوعی انگیزش هنری به حساب می‌‌‌آید. قدیمی‌ترین نمونه‌های تلاش برای به دست آوردن توهم حرکت در طراحی را می‌توان در نقاشی‌های دوران نوسنگی غارها پیدا کرد، در جایی که حیوانات با چندین شکل با پاهای روی هم افتاده مجسم شده‌اند، که آشکارا کوششی برای رساندن احساس حرکت است.
روز جهانی انیمیشن همراه با جشن شادی و مسابقه اینستاگرامی دیجیتون
روز جهانی انیمیشن همراه با جشن شادی و مسابقه اینستاگرامی دیجیتون
انیمیشن خیلی پیش از صنعت فیلم شکل گرفته است. انجمن بین المللی فیلمسازان انیمیشن، ۲۸ اکتبر را روز جهانی انیمیشن نام‌گذاری کرد و در کشور ایران هر ساله در ۲۸ اکتبر روز جهانی انیمیشن گرامی داشته می‌شود. دیجیتون برای جشن شادی و تماشای مجموعه‌ای از بهترین انیمیشن‌ها با دوبله‌هایی شنیدنی، چه برنامه‌ای دارد؟ روابط عمومی دیجیتون به عنوان ارائه دهنده سرویس تماشای آنلاین کارتون و انیمیشن برای کودکان و نوجوانان ضمن تبریک روز جهانی انیمیشن به اطلاع می‌رساند به مناسبت این روز در تاریخ 9 آبان ماه 98، با برگزاری جشن شادی، دوبله زنده انیمیشن داستان اسباب بازی 4 را با 50درصد تخفیف به کودکان و نوجوانان ارائه می‌دهد. این جشن در سالن 8 پردیس سینمایی باغ کتاب از ساعت  20 الی 22 برگزار می‌شود. علاقه‌مندان تا روز 8 آبان ماه 98 فرصت دارند نسبت به خرید این بلیط اقدام کنند. دیجیتون علاه بر برگزاری جشن شادی، مسابقه اینستاگرامی هم برگزار می‌کند. دوستداران همچنین می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط مسابقه، جوایز، تخفیف‌های دیجیتون و سایر برنامه‌ها  به صفحه اینستاگرام دیجیتون مراجعه کنند و یا با شماره 02142570224 تماس بگیرند.
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.