به گزارش روابط عمومی دیجیتون، دیجیتون به عنوان پلتفرم ارائه دهنده‌ی سرگرمی دیجیتال کودک و نوجوان به مناسبت روز جهانی والدین از اپلیکیشن “” والدین دیجیتون”” رونمایی می کند.

اپلیکیشن والدین دیجیتون در پاسخ به چه نیازی راه‌اندازی شد؟

دیجیتون از طریق اپلیکیشن والدین این امکان را در اختیار والدین قرار می‌دهد تا بتوانند در هر زمان و مکان نسبت به فعالیت‌های فرزندانشان در این برنامه آگاهی و کنترل داشته باشند. در دیجیتون کودکان، نوجوانان و علاقه‌مندان به دنیایی از انیمیشن، کارتون، قصه، موزیکال، محصولات آموزشی و کتاب صوتی دسترسی دارند. وجود محتوای غنی و تنوع بسیار بالای محصولات در دیجیتون و دریافت درخواست های مکرر از سوی والدین مبنی بر تفکیک هر محصول متناسب با سن فرزندانشان موجب راه اندازی این برنامه شد. این درخواست ها دیجیتون را بر آن داشت تا با راه اندازی این برنامه و در اختیار دادن امکانات لازم و کاربردی پاسخ گوی نیاز والدین و فرزندانشان باشد. والدین با نصب برنامه دیجیتون و بعد “”اپلیکیشن والدین دیجیتون”” از طریق امکانات کاربردی این برنامه با خاطری امن می‌توانند گوشی یا تبلت خود را  برای تماشای کارتون و انیمیشن به فرزندشان بسپارند.
رونمایی از اپلیکیشن والدین دیجیتون همزمان با روز جهانی والدین
رونمایی از اپلیکیشن والدین دیجیتون همزمان با روز جهانی والدین

اپلیکیشن والدین دیجیتون برای والدین چه امکاناتی ارائه می‌دهد؟

  • والدین می‌توانند محتواهای محصولات را بر اساس رده سنی کودک خود رده بندی کنندبا اعمال رده بندی سنی محصولات شامل خردسال، کودک و نوجوان والدین می‌توانندانتخاب کنند هر کدام از فرزندان  در هر رده سنی که هستند در دیجیتون محتوای مناسب سن خود را تماشا کنند.
  • والدین می‌توانند محتواهای انتخابی دلخواهشان را در برنامه قفل کنندبا قفل محصول توسط والدین قابلیت دسترسی و تماشای آن محصول از بین می‌رود. والدین می‌توانند برای استفاده از برنامه بر اساس ساعت و روز محدودیت زمانی اعمال کنند: از آنجاییکه کودکان امروز زمان زیادی را برای استفاده از اینترنت با گوشی هوشمند و یا تبلت می‌گذرانند، مدیریت مدت زمان و میزان ساعت مشخص برای استفاده از دیجیتون یکی ازاصلی‌ترین دغدغه‌های والدین را به راحتی حل می‌کند. والدین می‌توانند از عملکرد هر فرزند در برنامه گزارش جامع دریافت کنند: والدین همچنین به‌راحتی می‌توانند به صورت منظم از فعالیت‌های فرزندانشان در دیجیتون گزارش گیری کنند.
  • همه‌ی تلاش برنامه والدین دیجیتون تامین سرگرمی کودکان و نوجوانان به شکلی هوشمند در دیجیتون و تماشای مناسبت‌ترین محصولات برای آنها است.
لازم به ذکر است دیجیتون مجموعه ای از انیمیشن های رایگان را در اختیار شما قرار می دهد؛ اما برای تماشای انیمیشن های غیر رایگان می توانید اشتراک یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله به صورت پرداخت بانکی یا اشتراک از طریق وب سایت و اپلیکیشن دیجیتون، تهیه کنید.  
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.