دیجیتون به عنوان بزرگترین پلتفرم ارائه دهنده‌ی سرگرمی دیجیتال کودک و نوجوان، نسخه اندروید تی وی | Android TV خود را از ابتدای شهریورماه 99، راه‌اندازی کرده است.

اندروید تی وی | Android TV چیست؟

اندروید تی وی Android TV دستگاهی است که برای صفحات نمایش بزرگ بهینه‌سازی شده و به وسیله رابط کاربری خود دسترسی شما را به همه‌ی فروشگاه‌های اندرویدی و برنامه‌های موجود در آن به راحتی امکان پذیر می‌کند. کنترل کردن این دستگاه به آسانی انجام می‌شود و تمام انتظاراتی را که از یک ستاپ باکس اندرویدی با قابلیت پخش آنلاین دارید، در خود جای داده است. در واقع، Android TV همان نرم افزاراندروید بوده که از جمله ویژگی بسیار مهم آن می‌توان به پشتیبانی از تمامی برنامه‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای گوشی‌های هوشمند و تبلت روانه بازار شده به خوبی و با همان کیفیت اشاره کرد.
رونمایی از نسخه اندروید تی وی دیجیتون
رونمایی از نسخه اندروید تی وی دیجیتون

نسخه اندروید تی وی دیجیتون چگونه و در پاسخ به چه نیازی راه‌ اندازی شد؟

تحقیق و نیازسنجی بین مخاطبان و کاربران دیجیتون در جهت ارائه سرویسی جامع و با کیفیت که پاسخ‌گوی تمامی نیازهای کاربران باشد و منجر به کسب رضایت آنها شود، همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.  در همین راستا دیجیتون و تیم پشتیبانی آن به صورت مداوم با والدین و مخاطبان در ارتباط هستند و از آنها بازخوردهایی را در مورد این سرویس دریافت می‌کنند. دیجیتون به منظور تامین تمامی نیازهای کاربران خود از نسخه اندروید تی وی رونمایی کرده است. نتیجه گیری کاربران می‌توانند با نصب نسخه اندروید تی وی دیجیتون به راحتی و بدون دردسر، از برنامه دیجیتون با تمامی امکانات آن در بستر تلویزیون هوشمند استفاده کنند. شایان به ذکر است همه‌ی تلاش برنامه دیجیتون تامین اوقات فراغت و سرگرمی کودکان و نوجوانان به شکلی هوشمند و تماشای مناسبت‌ترین محصولات برای مخاطبان خود است.    
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.