به گزارش روابط عمومی دیجیتون، دیجیتون با همکاری رایتل امکان استفاده از سرویس خود و تماشای انیمیشن و کارتون را بدون نیاز به خرید اشتراک برای کاربران رایتل فراهم کرده است. دیجیتون علاوه بر این به مدت یک هفته برای کاربران رایتل مسابقه “سفر به دنیای کارتون” را با جوایز شگفت انگیز طراحی کرده است. برای شرکت در این مسابقه فقط کافیست با اینترنت رایتل از دیجیتون کارتون ببینید!

مسابقه از چه زمانی شروع می‌شود ؟

در این مسابقه که از تاریخ شنبه 25 تا 30 ام مرداد به مدت یک هفته برگزار می‌شود تمامی کاربران رایتل می‌توانند تنها با تماشای کارتون و بدون دریافت اشتراک در دیجیتون در این مسابقه شرکت کنند و امتیاز کسب کنند. کافیست با اینترنت رایتل وارد وبسایت یا اپلیکیشن دیجیتون شوید و از دسترسی نامحدود خود به محصولات دیجیتون و شرکت در مسابقه لذت ببرید.

چگونه می‌توانیم در این مسابقه برنده شویم؟

بیشتر کارتون ببینید و شانس خود را برای برنده شدن بیشتر کنید!  اگر کاربر رایتلی باشید تنها کافیست به آسانی با تماشای کارتون در دیجیتون وارد قرعه کشی شوید و با تماشای هر کارتون به صورت کامل امتیاز بیشتری در قرعه کشی کسب خواهید کرد.
سفر به دنیای کارتون ‌ها، ویژه رایتلی‌ها
سفر به دنیای کارتون ‌ها، ویژه رایتلی‌ها

جایزه ویژه کمپین سفر به دنیای کارتون ها چیست؟

دیجیتون به کاربران خوش شانس رایتل که در این مسابقه برنده می‌شوند، دو عدد ساعت هوشمند کودک اهدا می‌کند.

یک خبر خوب دیگر برای برای رایتلی ها

کاربران رایتلی می توانند با استفاده از اینترنت سیمکارت رایتل خود و بدون نیاز به خرید اشتراک سرویس‌های دیجیتون از تماشای آنلاین و آفلاین ویدئوهای دیجیتون شامل انیمیشن، کارتون، داستان صوتی، موزیکال و محصولات آموزشی بهره ببرند. کاربران چنانچه اشتراک دیجیتون را دارند ترافیک مصرفی شان به صورت نیم بها محاسبه خواهند شد. گفتنی است زمان شرکت در مسابقه به مدت 1 هفته است. اما حجم مصرفی اینترنت رایتل برای کاربران رایتلی دیجتون به همین شکل باقی خواهد ماند. برای مطالعه مطالب بیشتر وبلاگ دیجیتون را مطالعه کنید.
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.