طرح اشتراک رایگان VOD ها چیست؟

در خردادماه 99، به دنبال تاکیدات شورای عالی فضای مجازی برای ارتقاء سهم محتوای داخلی در سبد مصرفی کاربران و افزایش ضریب نفوذ خدمات دسترسی پهن باند ثابت به شبکه ملی اطلاعات، طرحی با همکاری و هماهنگی  سازمان فناوری اطلاعات ایران، مرکز ملی فضای مجازی، سازمان تنظیم مقرارت و ارتباطات رادیویی، ارائه کنندگان خدمات ویدئوی خانگی و ارایه کنندگان خدمات دسترسی ثابت به شبکه ملی اطلاعات تهیه شده است تا با ایجاد هم‌افزایی و با تامین سامانه‌های مورد نیاز، هموطنان بتوانند ضمن برخورداری از «اشتراک دسترسی پهن باند ثابت به شبکه ملی اطلاعات یا همان adsl » از «اشتراک یک‌ماهه رایگان خدمات تلویزیون اینترنتی» نیز برخوردار شوند. دیجیتون نیز در طرح اشتراک رایگان VOD ها شرکت کرد.

حضور دیجیتون در طرح اشتراک رایگان

دیجیتون هم از تاریخ 8خرداد تا 8 تیرماه 99 به مدت یک ماه، با حضور در این طرح این امکان را در اختیار کاربران قرارداد تا با اینترنت رایگان بتوانند اشتراک یک ماهه سرویس خود را استفاده کنند.  اینترنت adsl اوپراتورهای مخابرات ایران، شاتل، آسیاتک، پارس آنلاین، های وب، ماهان نت، داده پردازی فن‌آوا، پیشگامان، صبانت، افرا‌رسا، رسپینا، لایزر، آترین، پیشگامان جنوب، گسترش ارتباطات مبنا، ماکس نت، شب دیز، گروه ارتباطی شبکیه، پتیاک، هلما گستر، ارتباطات ثابت پارسیان، شبکه گستر درنا یوزنت، بهار سامانه شرق، فناپ تلکام، ارتباطات فرزانگان پارس، رهام داتک در این طرح رایگان خواهد بود.
طرح اشتراک رایگان VOD ها و حضور دیجیتون | رایگان برای همه
طرح اشتراک رایگان VOD ها و حضور دیجیتون | رایگان برای همه

روش فعال سازی اشتراک رایگان

فقط کافیست وارد صفحه وزارت ارتباطات شوید و شماره موبایل، کد ملی و شماره خطی که روی آن  adsl فعال دارید را وارد کنید.

سایر شرایط شرکت در طرح اشتراک رایگان

  • خدمات اختصاص یافته برای این طرح تنها به کاربرانی تعلق می‌گیرد که در حال حاضر بر  روی خط خود adsl داشته باشند. چنانچه این دسترسی بر روی تلفن ثابت شما موجود نیست می‌توانید از طریق درگاه xdslplus.ir اقدام به درخواست کنید.
  • برای ثبت نام در این طرح باید بین هویت کد ملی وارد شده، مالک شماره موبایل و adsl همخوانی وجود داشته باشد.
  • هر فرد واجد شرایط تنها امکان فعال سازی هدیه را بر روی یک خط را دارد و امکان انتقال هدیه به سایر خطوط وجود ندارد.
دیجیتون نیز با حضور دراین طرح امیدوار است بتواند گامی در راستای مسیر سلامت، شادابی و تامین سرگرمی تمامی کودکان و نوجوانان سرزمین کشورمان بردارد.    
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.