محبوب‌ ترین انیمیشن‌ های کمدی

محبوب ترین انیمیشن های کمدی هر فرد با توجه سلیقه‌اش متفاوت است. در سال‌های اخیر انیمیشن‌ های کمدی توجه بسیاری از عاشقان دنیای انیمه را به خود جلب کرده است که نشان‌دهنده علاقه بسیاری ازمردم به ژانر کمدی بین انواع ژانر انیمیشن می‌باشد. اکثر افراد با توجه به شرایط موجود در دنیا، تمایل دارند زمانی را که صرف اوقات فراغت خود می‌کنند، خوشحال و شاد باشند. شاید این دلیل، یکی از مهم‌ترین دلیل‌های محبوبیت این ژانر نسبت به سایر ژانرها باشد. ما نیز به دلیل درخواست‌های مخاطبان دیجیتون لیستی از محبوب ترین انیمیشن های کمدی بر اساس رتبه آنها در سایت imdb تهیه کردیم که در ادامه خدمتتان ارائه می‌کنیم. امیدواریم که از تماشای این انیمیشن‌ها لذت کافی را ببرید.

محبوب ترین انیمیشن های کمدی بر اساس رتبه imdb

معرفی 7 انیمیشن کمدی محبوب در دنیا

انیمیشن شرکت هیولاها

رده سنی: G مدت زمان: 1 ساعت و 32 دقیقه ژانر: کمدی، ماجراجویی تاریخ تولید:  2  نوامبر 2001 انیمیشن شرکت هیولاها یکی از محبوب‌ ترین انیمیشن‌ های کمدی در دنیاست که موفق به کسب رتبه8.0/10  در سایت imdb شده است. خلاصه انیمیشن شرکت هیولاها: برای به قدرت رسیدن شهر، هیولاها  باید کودکان را بترسانند تا فریاد بزنند. با این حال، کودکان برای آن‌ها سمی هستند و پس از گذشت مدتی با به وجود آمدن شرایطی، 2 هیولا متوجه می شوند که ممکن است آنچه فکر می‌کنند درست نباشد و…  

انیمیشن آقای روباه شگفت انگیز

رده سنی: PG مدت زمان: 1 ساعت و 27 دقیقه ژانر: کمدی، ماجراجویی تاریخ تولید:   25 نوامبر 2009 انیمیشن آقای روباه شگفت انگیز یکی دیگر از محبوب‌ ترین انیمیشن‌ های کمدی از نظر مخاطبان است که موفق به کسب رتبه 7.9/10 در سایت imdb شده است. خلاصه انیمیشن آقای روباه شگفت انگیز: داستان این انیمیشن راجع‌به آقای روباه شگفت انگیز است که باید مرغ دزدی و بوقلمون قاپی را کنار بگذارد و پدری مسولیت پذیر برای فرزند در راهش شود. اما وسوسه دزدی باعث می‌شود او تصمیم بگیرد که برای آخرین بار به دزدی برود و از مزرعه دارهای خسیسی چون باگیس، بانس و بین دزدی کند. او موفق می شود اما مزرعه داران در پی انتقام برمی آیند و روزگار را بر او و دیگر حیوانات سیاه می کنند.   انیمیشن شرک رده سنی: PG مدت زمان: 1 ساعت و 30 دقیقه ژانر: کمدی، ماجراجویی تاریخ تولید:   18 می 2001 خلاصه انیمیشن شرک: دختر پادشاه شهر خیلی دور در قصری زندانی است و منتظر شاهزاده ای است که او را نجات دهد اما در کمال ناباوری می بیند که دیوی زشت به نام شرک برای نجات او آمده اما … این انیمیشن جزو محبوب‌ ترین انیمیشن‌ های کمدی دنیا محسوب می‌شود که 4 قسمت آن تولید شده است. علاوه بر آن، شرک 2 نیز یکی از پرفروش‌ترین انیمیشن‌های جهان به حساب می‌آید. شما می‌توانید تمام قسمت‌های شرک را در دیجیتون تماشا کنید.  

انیمیشن عصر یخبندان

رده سنی: PG مدت زمان: 1 ساعت و 21 دقیقه ژانر: کمدی، ماجراجویی تاریخ تولید: 15 مارس 2002 خلاصه انیمیشن عصر یخبندان: در زمان عصر یخبندان یک ببر دندان شمشیری، یک تنبل، و یک ماموت پشمالو، یک بچه آدمیزاد را پیدا می کنند و تصمیم میگیرند او را به خانواده‌اش بازگردانند…
محبوب‌ ترین انیمیشن‌ های کمدی دنیا
محبوب‌ ترین انیمیشن‌ های کمدی دنیا

انیمیشن هرکول (Hercules)

رده سنی: G مدت زمان: 1 ساعت و 33 دقیقه ژانر: کمدی، ماجراجویی تاریخ تولید: 20 جون 1997 خلاصه انیمیشن هرکول: فرزند زئوس و هرا از جاودانگی خود به عنوان یک نوزاد محروم می شود و برای بازیابی آن باید به یک قهرمان واقعی تبدیل شود.  

انیمیشن دانشگاه هیولاها

رده سنی: G مدت زمان: 1 ساعت و 44 دقیقه ژانر: کمدی، ماجراجویی تاریخ تولید: 21 جون 2013 خلاصه انیمیشن دانشگاه هیولاها : این انیمیشن، روابط مایک وازوفسکی و جیمز پی سالیوان را در روزهای حضور در دانشگاه هیولاها، از لحظه آشنایی تا زمانی که بهترین دوستان هم شدند نشان می‌دهد.  

انیمیشن ماداگاسکار

رده سنی: PG مدت زمان: 1 ساعت و 26 دقیقه ژانر: کمدی، ماجراجویی تاریخ تولید: 27 می 2005 خلاصه انیمیشن ماداگاسکار: داستان این فیلم که جزو محبوب‌ترین انیمیشن‌های کمدی به شما می‌رود، در مورد گروهی از حیواناتی که تمام زندگی خود را در یک باغ وحش نیویورک گذرانده اند. آنها از اآنجا به طور ناخواسته فرار می‌کنند و پا به دنیای وحش طبیعی (جزیره ماداگاسکار) می‌گذارند و باید برای زندگی و زنده ماندن در طبیعت تلاش کنند.
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.