به گزارش روابط عمومی دیجیتون، مراسم رونمایی از انیمیشن شیرشاه 2– The Lion King II  با حضور بازیگران و صداپیشه های این انیمیشن روز جمعه 2 اسفندماه 98، در باغ کتاب تهران رونمایی شد. این رونمایی در دو سانس از ساعت 16 الی 18 و 18:30 الی 20:3 با استقبال گرم علاقه مندان همراه بود. عکاس: فرزاد سلیمانی شیرشاه 2 انیمیشنی ویدئویی در سبک ماجرایی، خانوادگی و موزیکال دنباله انیمیشن شیرشاه محصول سال ۱۹۹۴ به عنوان یکی از 10 انیمیشن های برتر دنیا و محصول کشور آمریکا که به‌صورت لایو اکشن ساخته شده‌است.

گویندگان انیمیشن شیرشاه ۲

این انیمیشن با گویندگی هوتن شکیبا در نقش اسکار، زیبا کرمعلی در نقش نالا، مهدی قاسمی در نقش تیمون، زازو در نقش حامد مدرس و سیمبا در نقش احسان مهدی دوبله شده است.
دوبله زنده انیمیشن شیرشاه 2
دوبله زنده انیمیشن شیرشاه 2

حضور مهمانان ویژه در مراسم رونمایی

دیجیتون در این برنامه افتخار میزبانی ستاره های سینما و تلوزیون همچون مهراب قاسم خانی بازیگر و نویسنده، امیرحسین مدرس مجری و خواننده، سید بشیر حسینی داور برنامه عصر جدید وکارشناس حوزه رسانه، شهرام شکیبا منتقد سینما، شاعر طنزپردازو مجری تلویزیون ، سید محمود رضوی تهیه کننده سینما و دکتر قلی یاری از مهمانان ویژه این مراسم بودند که همراه با خانواده هایشان به تماشای این رونمایی پرداختند. مراسم رونمایی و دوبله زنده انیمیشن شیرشاه 2 با حضور ستاره‌های سینما و تلوزیون توسط دیجیتون   در پایان این مراسم هریک از علاقه مندان با مهمانان ویژه این مراسم به ثبت عکس یادگاری پرداختند.

 رویدادهای دیجیتون

اکران و دوبله زنده این انیمیشن، در هفته‌های آتی ادامه دارد؛ تاریخ و زمان این رویدادها از طریق شبکه های اجتماعی و وبلاگ دیجیتون اعلام خواهد شد.

تماشای انیمیشن شیرشاه۲

علاقه مندان میتوانند انیمیشن شیرشاه ۲ را از از دیجیتون تماشا کنند.  
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.