اگر شما هم طرفدار پر و پا قرص کارتون باب اسفنجی هستید جای درستی اومدید! کارتون باب اسفنجی جدید با عنوان سینمایی اسفنج در حال فرار منتشر شد. در قسمت جدید انیمیشن باب اسفنجی ، پلانگتون که کماکان دنبال فرمول همبرگر باب اسفنجی در رستوران آقای خرچنگ است، این بار با نقشه ای شوم برای بدست آوردن این فرمول سری به میدان می آید. پلانگتون که می داند بهترین راه برای دستیابی به فرمول همبرگر دور کردن باب اسفنجی از رستوران اقای خرچنگ است، با یک برنامه ریزی گری دقیق گری (حلزون مورد علاقه باب اسفنجی) را می رباید و اورا به شهر آتلانتیک سیتی برای پادشاه آن شهر می فرستد.

کارتون باب اسفنجی جدید

آگهی های زیادی برای جمع کردن حلزون جهت درمان چروک های صورت پادشاه این شهر پخش شده است و حالا گری همراه با تعداد زیاری از حلزون های دیگر به این شهر فرستاده شده است. در این حین باب اسفنجی برای نجات گری نمی تواتند به تنهایی عمل کند او قطعا در این راه به کمک دوستان خود نیاز دارد تا بار دیگر گری را پیش خود برگرداند.
کارتون باب اسفنجی جدید محصول 2020 با دوبله فارسی
کارتون باب اسفنجی جدید محصول 2020 با دوبله فارسی
در کارتون باب اسفنجی جدید او به همراه دوست قدیمی اش پاتریک ماجراجویی جدیدی را برای نجات گری آغاز می کنند. اما این سفر پر ماجرا با وجود پادشاهی به نام پوزیدن در شهر اتلانتیک سیتی برای باب اسفنجی و پاتریک بسیار خطرناک به نظر می رسد. حال باید دید باب اسفنجی و پاتریک موفق به نجات گری از دست پوزیدن خواهند شد یا خیر؟ قسمت جدید کارتون باب اسفنجی را که یک فیلم سینمایی با مدت زمان 1 ساعت و 30 دقیقه است را با دوبله فارسی اختصاصی در دیجیتون تماشا کنید و لذت ببرید. شما می توانید در دیجیتون تمامی قسمت های منتشر شده کارتون باب اسفنجی را تماشا و دانلود کنید. علاوه بر این در دیجیتون به هزاران ساعت از انیمیشن های روز دنیا با دوبله فارسی دسترسی خواهید داشت.  
در باره ی نویسنده

blogadmin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.